logo

Strona startowa >> Pompy ciepła

       
Pompy ciepła - ciepło z natury

Pompy ciepła

Pompy ciepła firmy Viessmann to jeden z najbardziej przyszłościowych i przyjaznych dla środowiska sposób wytwarzania ciepła . Niezależnie od tego, czy będą Państwo przy pomocy pompy ciepła chcieli wykorzystać energię z gruntu, wody gruntowej czy też z powietrza, w każdym przypadku zmniejszą Państwo zużycie paliw kopalnych, ochronią cenne zasoby energii i obniżą emisję szkodliwych substancji.

Przyjazny dla środowiska naturalnego sposób działania pomp ciepła firmy Viessmann jest korzystny pod wieloma względami. Spalając mniej oleju, gazu czy drewna, oczywistym jest, że nasze wydatki na paliwo zauważalnie obniżą się.

Dodatkowa zaleta: pompy ciepła firmy Viessmann posiadają “podwójną funkcję”: zimą ogrzewają, a latem zapewniają przyjemny klimat. Dzięki funkcji chłodzenia w gorące dni wnoszą one do wnętrza domu orzeźwiający chłód.

Nasza bogata oferta daje Państwu możliwość zastosowania odpowiedniej pompy ciepła, dopasowanej do Państwa oczekiwań, zapotrzebowania na ciepło oraz warunków budowlanych i geologicznych Państwa domu. Nie odnosi się to tylko do nowego budownictwa. Pompę ciepła Viessmann mogą Państwo zastosować również w obiektach modernizowanych i na życzenie eksploatować ją razem z ogrzewaniem olejowym czy gazowym.


link - arrow Jaką pompę ciepła wybrać?

link - arrow Pompa ciepła w nowym domu
link - arrow Modernizacja ogrzewania