Salon Firmowy Viessmann | SOLTECH

Shop

O nas

Dowiedz się o nas więcej!   Soltech
Salon Firmowy Viessmann
Zobacz więcej!

Zespół firmy Soltech działa na rynku Górnego Śląska / Mysłowic od 1998r. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmuje się:

  • montażem i serwisem nowoczesnych kotłów grzewczych małej i dużej mocy, systemów solarnych, pomp ciepła, stacji uzdatniania wody,
  • wykonywaniem instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, centralnego ogrzewania,
  • kompleksowym wykonywaniem kotłowni w budynkach mieszkalnych oraz obiektach przemysłowych,
  • dostawą i montażem systemów klimatyzacyjnych,
  • dostawą i montażem systemów fotowoltaicznych.

Zapraszamy do naszego Salonu Firmowego Viessmann!

Salon firmowy

Działamy w oparciu o zasady przedsiębiorstwa Viessmann

Jako Salon Firmowy Viessmann zobowiązani jesteśmy prowadzić pełną obsługę Klienta indywidualnego oraz instytucjonalnego zgodnie ze standardami i wartościami firmy Viessmann. Zasady przedsiębiorstwa są dla nas drogowskazem codziennego działania – w obrębie przedsiębiorstwa i na globalnym rynku.

Jakimi zasadami się kierujemy?

Innowacja

Jesteśmy inicjatorem zmian technologicznych i pionierem w naszej branży. Opracowujemy coraz nowsze i doskonalsze produkty oraz rozwiązania techniczne stające się kamieniami milowymi w rozwoju techniki grzewczej. Również w przyszłości chcemy decydująco wpływać na postęp techniczny.

Najwyższa jakość

Oferujemy najwyższą jakość i dążymy do perfekcji we wszystkich obszarach naszego przedsiębiorstwa. Naszym działaniom przyświeca motto: „Nic nie jest tak dobre, by nie dało się ulepszyć”. Nasze produkty są łatwe w użytkowaniu, trwałe i nastawione na przyszłość.

Efektywność

Optymalne struktury organizacyjne pozwalają nam zachować krótkie ścieżki i procesy decyzyjne. Kładziemy duży nacisk na uzyskanie możliwie najwyższej efektywności materiałów, pracy i energii. W ten sposób zapewniamy opłacalność naszych działań, dbając jednocześnie o ograniczone zasoby naturalne.

Zrównoważony rozwój

Poczuwamy się do odpowiedzialności ekologicznej, społecznej i socjalnej. Wspieramy wykorzystanie energii odnawialnych oraz dbamy o to, aby wszystkie nasze procesy technologiczne były przyjazne dla środowiska. Naszym celem jest ochrona klimatu i środowiska naturalnego. Angażujemy się na rzecz sportu, nauki, sztuki i kultury jako wartości ogólnospołecznych.

Kompletna oferta

Oferujemy indywidualne rozwiązania systemowe dla wszystkich obszarów zastosowań i wszystkich nośników energii wraz z szeroki zakresem usług. Nasza oferta kompletnych systemów grzewczych uwzględnia specyficzne wymagania rynkowe. Nasze produkty oszczędzają energię i są przyjazne dla środowiska.

Wiarygodność

Jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym jak i wiarygodnym partnerem handlowym. Współpracy z naszymi klientami i dostawcami przyświeca zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Doceniamy wartość człowieka w przedsiębiorstwie i odpowiadamy mu otwartością oraz zaufaniem. Wszystkim zdolnym i chętnym współpracownikom zapewniamy możliwość rozwoju.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Masz pytania na temat innowacyjnych produktów firmy Viessmann oraz naszych nowoczesnych rozwiązań? Z chęcią porozmawiamy o Twoich potrzebach!

REGISTER